Психологічне намисто


Десять заповідей підприємця

 Знайдіть комерційну ідею.
Ви повинні чітко уявляти, який товар або послугу Ви можете запропонувати на ринку. Велика помилка – спочатку виробити товар, а потім міркувати, як його продати. Спочатку необхідно вирішити, що можна продати з того, що Ви можете зробити, а потім виробляти. Шукайте нове.

Не бійтеся конкуренції.
Не треба думати: «Це вже на ринку є». Пам’ятайте – що у Вас могутня зброя проти конкуренції – це якість, ціна, реклама.

Якість – це не просто гарна річ, чудова послуга – це комплекс споживацьких якостей.
Покупцю не потрібні просто речі, йому потрібне вирішення його проблем. Саме це варте грошей і дає найбільший зиск. Можна, наприклад, виробляти і продавати стінові блоки. Але набагато вигідніше прикласти всі зусилля і запропонувати покупцю готовий будинок.

Складіть бізнес-план.
Що продавати? З чого зробити? Хто це буде робити? Скільки це буде коштувати? Хто це купить? Як зробити, щоб покупці дізналися про товар? Які можливості розширити збут?

Не бійтеся занизити ціну, бійтеся зависити її.
Прибуток не в тому, щоб продавати дві речі дорого, а втому, щоб продавати двом тисячам, двом мільйонам покупців Ваші товари чи послуги за доступною ціною.

Рекламуйте свій товар.
Розкажіть в місцевій газеті про свою справу. Розішліть листи можливим покупцям. Замовте та розклейте реклами, плакати. Подумайте, як коротко і ясно викласти відомості про те, що Ви бажаєте продати.

Не бійтеся брати кредити, якщо маєте можливість їх отримати.
Або Ви заробите гроші та повернете кредит, або не заробите і не повернете. Ось і вся проблема. Висока кредитна ставка – плата за банківський ризик. Наприклад, візьміть кредит в банку на будівництво будинку. Побудуйте його і використовуйте як виробничу базу. Візьміть там же кредит і купіть машину – без своїх коліс робити діло важко. Або арендуйте машину з водієм.

Будьте доброзичливі.
Адже кожен чиновник, кожен діловий партнер, кожен Ваш підлеглий – це також людина, як і Ви. З якою людиною Вам особисто приємно мати справу? Ось таким будьте самі і не вимагайте від людей всього і відразу.

 «Не тримайте всі яйця в одному кошику».
Пішло одне діло – одразу приєднуйте до нього друге. Одне прогорить – інше вигорить. Наприклад, спочатку Ви організовуєте оренду і прокат машин. Потім – їх ремонт. Потім – продаж запчастин.

Пам’ятайте – Ваш головний капітал сьогодні – це Ви самі.
Цей тест не буде зайвим прочитати!!!
Спробуйте перевірити, наскільки Ви "самовизначені" ( поділіться коментаріями)
Тест на самовизначення: 
А1. Чи є в тебе почуття гумору?
А2.Чи довірливий і відвертий т из друзями?
А3. Чи легко тобі просидіти понад годину не розмовляючи?
А4. Чи охоче ти позичаєш свої речі?
А5. Чи багато в тебе друзів?

Б1. Чи вмієш ти розважати гостей?
Б2. Тобі властиві точність, пунктуальність?
Б3. Чи робиш ти грошові заощадження?
Б4.Чи полюбляеш ти діловий стиль одягу?
Б5. Чи вважаєш ти, що потрібні правила внутрішнього розпорядку?

В1. Чи виявляєш ти превселюдно свою антипатію до когось?
В2. Чи зарозумілий ти?
В3. Чи сильний у тобі дух суперечності?
В4. Ти намагаєшся стати центром уваги в компанії?
В5. Чи наслідують тебе?

Г1. Ти вживаєш брутальні слова розмовляючи з людьми, яких це шокує?
Г2. Ти любиш напередодні іспиту похвалитися, що знаєш все на відмінно?
Г3. Ти маєш звичку робити зауваження, читати нотації?
Г4. У тебе буває бажання будь-що вразити друзів оригінальністю?
Г5. Чи дістаєш ти задоволення від висміювання думки інших?

Д1. Які професії тобі подобаються: жокей (спортсмен, професійний вершник), актор, телевізійний диктор, інженер, лаборант, бібліограф (фахівець бібліотеки)?
Д2. Ти почуваєшся невимушено в товаристві малознайомих людей?
Д3. Чи ти займаєшся ввечері спортом замість того, щоб посидіти спокійно вдома і почитати книгу?
Д4. Чи здатний ти зберігати секрети?
Д5. Чи любиш ти святкову атмосферу?

Е1. Ти чітко дотримуєшся правил пунктуації?
Е2. Ти готуєшся зазделегідь до недільних розваг?
Е3. Ти можеш точно відзвітувати щодосвоїх покупок?
Е4. Чи любиш ти прибирати?
Е5. Чи властива тобі поміркованість?

Обробка результатів:
Підрахуйте кількість відповідей «так» у кожній частині тесту, позначеною буквою. У тих частинах, де більшість відповідей «так», ставте індекс: А, Б, В, Г, Д, Е. Потім там, де більшість відповідей «ні», поставте «0». Має вийти один з варантів відповіді за кожною группою індексів: 
1) А, Б, В; 2)Г,Д, Е. Наприклад: 1)АОМ; 2)ОДО.

Інтерпретація результатів:

1. За трьома першими групами (А, Б, В), або «Яким уявляє тебе оточення»:
А00. Тебе часто вважають надійною людиною, хоча насправді ти трішки легковажний. Ти веселий і говіркий, робиш часом менше, ніж обіцяєш. Друзям нескладно потягти тебе за собою, і тому вони іноді думають, що ти піддієшся впливу інших. Однак у серйозних речах ти можеш наполягати у своему.
А0Б. Ти справляєш враження людини не дуже соромʼязливої, іноді навіть нечемної. Прагнучи оригінальності, суперечиш іншим, а часом і собі, спростовуючи сьогодні те, що стверджував учора. Ти здаєшся людиною безтурботною, неакуратною. Але варто захотіти – станеш спритним та енергійним. Тобі не вистачає того, що називається врівноваженістю.  
АБ0. Ти дуже подобаєшся оточенню. Ти товариський, серйозний, поважаєш думку інших, ніколи не залишищ друзів у важку хвилину. Але дружбу твою заслужити не легко.
АБВ. Ти полюбляєш командувати оточенням, але дискомфортно почуваються тільки найближчі люди. З усіма іншими ти стриманий. Висловлюючи свою думку, не думаєш про те, як твої слова вплинуть на інших. Оточення часом уникає тебе, боячись, що ти скривдиш.
000. Ти стриманий, замкнутий. Ніхто не знає, про що ти думаєш. Зрозуміти тебе важко. 
00В. Можливо, про тебе говорять: «Який нестерпний характер». Ти дратуєш співрозмовників, не даєш їм висловитися, насаджуєш свою думку і ніколи не поступаєшся.  
0Б0. Такі люди, як ти, - зразкові учні, ввічливі, акуратні, дисципліновані, завжди з гарними оцінками. Учителі поважають їх і довіряють їм. Стосовно товаришів одні вважають таких «задаваками», інші пропонують їм свою дружбу. 
0БВ. Можливо, дехто вважає тебе людиною, якій постійно здається, що її кривдять. Ти сваришся через дрібниці. Іноді буваєш у гарному настрої, але це трапляється не часто. Загалом ти справляєш враження вразливої та недовірливої людини.

2. За трьома останніми групами (Г, Д, Е), або «Який ти насправді»:
000. Тебе вабить усе нове, маєш багату уяву, одноманітність не для тебе. Але мало хто достемно знає, який ти насправді. Тебе вважають людиною спокійною, тихою, задоволеною своєю долею, тоді як насправді ти прагнеш життя, сповненого яскравих подій. 
00Е. Швидше за все, ти соромʼязлива людина. Це видно, коли тобідоводиться мати справу з незнайомими людьми. Самим собою буваєш тільки в колі сімʼї або найближчих друзів. У присутності сторонніх почуваєшся скуто, але намагаєшся приховати це. Ти сумлінний, працьовитий. У тебе є багато задумів, ідей, проектів, але через свою скромність ти нерідко залишаєшся в тіні. 
0Д0. Ти дуже товариський, полюбляєш зустрічатися з людьми, збирати їх навколо себе. Навіть думати не можеш про те, щоб залишитися наодинці. Тобі важко навіть зачинитися в кімнаті, щоб заповнити якісь важливі папери. Дуже сильний дух протиріччя: неодмінно кортить зробити щось не так як інші. Іноді піддаєшся такому пориву, але здебільшого стримуєшся. 
0ДЕ. Ти стриманий, але не боязкий, веселий, але в міру, товариський, уввічливий з усіма. Звик, що тебе часто хвалять. Хотів би, щоб тебе любили без зусиль із твого боку. Без друзів тобі не комфортно. Тобі приємно робити добро людям. Але тобі можна дорікнути в схильності витати в мріях. 
Г00. Ти схильний висловлювати і захищати досить парадоксальні думки. Тому в тебе чимало супротивників, навіть друзі не завжди тебе розуміють. Але тебе це мало трбує.
Г0Е. Тобі доведеться вислухати не дуже приємні слова. Як тобі вдалося дібрати таке сполучення букв? Характер досить важкий, вкрай не поступливий. Недостатньо розвинуте почуття гумору, не розумієш жартів. Часто критикуєш чужі дії та змушуєш інших чинити так, як хочеш ти. А якщо тобі не підкоряються, починаєш злитися. Тому в тебе мало друзів.
ГД0. Ти великий оригінал і полюбляєш дивувати друзів. Якщо хтось дасть тобі пораду, робиш усе навпаки лише заради того, щоб подивитися, що з цього вийде. Тебе це тішить, а інших дратує. Тільки найближчі друзі знають, що ти не такий самовпевнений, яким здаєшся. 
ДЕ0. Ти енергійний. Усюди почуваєшся на своєму місці. Завжди володієш собою, товариський, але, схоже, любиш товариство друзів тільки за умови, що ти відіграєш у компанії головну роль. Полюбляєш бути арбітром у суперечках і організовувати ігри. Оточення визнає твій авторитет, тому що у твоїх судженнях завжди присутній здоровий глузд. Але твоє прагнення повчати стомлює.
***********************************************************************************
Це солодке слово "Успіх"


Будь-яке досягнення колись здавалось неможливим.


Успіх не приходить сам по собі, якщо навіть його дуже чекати.

 

Твій завтрашній успіх починається сьогодні.


Успіх - це ряд подоланих невдач.

 

Не тішся успіхом довго, намічай нову ціль, знову добивайся і знову перемагай.

 

Найкраща перемога - перемогти самого себе.


Майбутнє належить тому, хто вірить у свій успіх.

 

Не бійся рости повільно, бійся стояти на місці і не рости зовсім.


Лідер - перетворювач. Він не тільки проявляє себе, а й розкриває в інших найкращі якості.

  

Для успіху в житті культура спілкування з людьми набагато важливіше, ніж володіння талантом.

 

7 коментарів:

 1. Де намисто??? Хочеться його приміряти!!! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Так, так Світлано Вікторівно, дякую, що підганяєте всіх нас у нашій роботі. Приміряйте наше намисто, сподіваюсь, що одне з них Вам сподобається.

   Видалити
 2. Ірочка! Тест прочитала, на перший погляд гарний, дієвий, але чи можу я його скопіювати собі для використання, звісно з посиланням на джерело ( тобто на ваш блог) ? Дякую.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Наталочка! Рада тебе бачити на нашому блозі! Так, тест цікавий, дітям подобається. Я можу його відіслати на твою електрону адресу.

   Видалити
 3. І мені, Іруся, надішліть на електронку цей тест! Сподобався! З повагою,Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Світлано Вікторівно, тест на самовизначення вже на вашій електронці. Користуйтесь. Він, також, сподобався не тільки мені, а й тим, хто пройшов це тестування.

   Видалити
 4. Я настільки вдячний Elegantloanfirm за те, що ви допомогли мені отримати кредит у розмірі 600 000,00 доларів США за допомогою кредитного працівника Расса Гаррі, що я вам вічно вдячний. Моє життя перевернулося, мої фінанси влаштувалися, я зараз володію бізнесом, який я використовую для піклування про потреби моїх сімей. Я так вам вдячний, містере Русс, і Бог вас благословить. Ви можете зв’язатися з ними за фінансовою допомогою електронною поштою: Elegantloanfirm@hotmail.com для отримання фінансової допомоги.

  ВідповістиВидалити