Логотип клубу:

Запропонований логотип базується на унікальності історичної і духовної спадщини краю, вбирає в себе символи нашої нації та виконаний у бачені мети і цілей проекту!

Наш девіз: "Розумні, успішні, всі справжні бійці
в чудовій команді - у "МАКІВЦІ"!


Логотип складається з:
 • графічної частини, що відображає в собі символи внутрішнього духу клубу, мету і цілі проекту, а також історичну, духовну  спадщину краю та його сучасність;
 • словесної частини логотипу, де назва "Шкільний клуб підприємництва "Маківка" " виконано стилізованим шрифтом, форма якого має підкреслити, з одного боку, міцні коріння нашої держави, а з іншого в ньому проглядаються національні елементи.
Кольори логотипу:
 • жовтий (насичений), співпадає з кольором національного прапору України;
 • червоний - символізує активність, підприємливість, енергію, красу, повноту життя;
 • зелений - це гармонія, мудрість, партнерство;
 • чорний - це земля, що є основним багатством і корінням нації.
 Значення елементів:
Форма логотипу  - коло, що символізує цілісність і єдність команди.

В візуалізації логотипу присутні такі традиційні українські символи як сонце, мак, кольори жовто-блакитного прапору, а також такі символи як чотирикутник.-це МИ, учасники ШКП: юні, ініціативні та підприємливі, з щирими посмішками та довірливими очима.
Маківка - символ нашого клубу та рідного краю.
- МИ за партнерські відносини! 
Оскільки ними дорожать і їх цінують! Партнерство у бізнесі сприяє процвітанню, надійно захищає та спрямовує діяльність на очікуваний результат!
На цьому елементі присутній символ чотирикутника, що втілює  надійність, бездоганність та досконалість відносин. Він також означає чесність, відвертість, моральність.СОНЦЕ:
- символ світла, тепла. Означає центр, ядро, серце, внутрішнє «Я». Воно займає центральне місце у світо-космосі, являється центром тяготіння, тому означає все, що захоплює увагу, розуміння, символізує свідомість, є джерелом творчих та життєвих сил.
Форма промінців нагадує хвилі Дніпра-Славути.

3 коментарі:

 1. Доброго дня шановні колеги.
  Хочу сказати що у вас гарний та приємний логотип, також він передає сутність шкільного клубу, що є необхідним критерієм у цій справі. Цей логотип, як і наш, являється символікою, що дає змогу відрізняти та орієнтуватися серед наших проектів та дає зорієнтуватися на настрій учасників клубу.
  З повагою, член ШКП "Бізнес інкубатор" Дніпропетровської обл.
  Керівники: Коваленко І.В. та Підзолкова І.А.

  ВідповістиВидалити
 2. Вітаємо і тебе Романе!Так, ми працюємо в клубі з гарним настроєм, можна сказати "горим" роботою і так як ви налаштовані на позитивний результат!У вас також гарний логотип! Вашим керівникам від нас вітання!

  ВідповістиВидалити
 3. Криворожани, молодці! ШКП "Бізнес-інкубатор" класно! Як я рада Вашій підтримці своїх колег! Так тримати і перемагати! А логотип супер, "Маківка"! З повагою, Світлана Вікторівна.

  ВідповістиВидалити