Наша Alma mater

Жила-була школа №2... Вранці вона радісно відкривала вікна-очі назустріч новому дню і з нетерпінням чекала своїх учнів ... І вони приходили - і починалося життя!
Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 триповерхова школа - красуня ... У ній є садок вишневий, посаджений дітьми, і квітник, схожий на сонце. Наша школа - це сучасне диво, бо завтра починається в ній вже сьогодні, а життя не плине, а вирує! 
У школі працює колектив однодумців на чолі з висококваліфікованим директором Шевченко Тетяною Юріївною.
Педагогічний колектив школи - співдружність компетентних та креативних вчителів.
Десять років поспіль Томаківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 функціонує в режимі експериментального навчального закладу. 01.09.2009 року  школа отримала статус експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня за темою: Формування механізмів трансформації регіональної системи освіти на основі принципів випереджаючої освіти для сталого розвитку.”

Проблема, над якою працює школа
 в рамках експерименту : 
«Розробка моделі школи формування успішної особистості, як школи випереджаючої освіти для сталого розвитку» (пріоритетний напрямок роботи – оптимальна організація
допрофільного та профільного навчання 
в умовах сільського регіону)

Фотоекскурсія по школі
 
вул. Б. Хмельницького, 66а,
смт. Томаківка, Томаківський район,
Дніпропетровська область, 53500
Телефон: (05668) 2-22-51; Факс: (05668) 3-16-47

1 коментар:

  1. Великі молодці, що саме ця домівка надихає Вас на професійний розвиток, саморозвиток і головне - на любов до наших неповторних і талановитих в усьому учнів. З повагою, Світлана Вікторівна.

    ВідповістиВидалити